• Ви знаходитесь тут:

• контакти
  • Інформація про заклад
Спеціальна школа № 16 м. Києва для дітей з особливими освітніми потребами є навчально-виховним і корекційно- компенсаторним закладом освіти, що задовольняє освітні потреби дітей з вадами розумового та психічного розвитку, сприяє їх інтеграції у суспільство. На сьогоднішній день в закладі навчається і проживає 143 учні. Сюди потрапляють діти, які швидко стомлюються, потребують допомоги при підготовці домашніх завдань, в яких часто змінюється настрій, ті, що втратили інтерес до навчання в масовій школі.
Основний діагноз, з яким учні вступають до спеціальної школи - розумова відсталість різного ступеня (F-70 за класифікацією МКБ - 10) - це стійке зниження пізнавальних можливостей в результаті органічного враження кори головного мозку.
Поряд з тим більшість учнів мають додаткові вади:
  • епілепсія
  • епісиндром
  • гідроцефалія
  • генетичні порушення
  • хвороба Дауна
  • токсоплазмоз
  • елементи шизофренії
  • аутизм
  • церебрастенічний синдром
  • енурез тощо
Діти перебувають на неповному державному утриманні. Забезпечуються 3-разовим харчуванням, підручниками. Для вихованців пансіону організовано 5-разове харчування. Вони забезпечені майном, яке необхідне для проживання в пансіоні.

Попередня Березень 2024 Наступна